تلفن: 6-33117093-021

اخبار اسپیکو

ارسال پمپ های تولیدی به مهد تمدن پمپ در جهان (کشور ایتالیا) در تاریخ 1401/12/11 یک کانتینر از محصولات تولیدی ایرانی شرکت صنایع پمپ سعدی - اسپیکو به کشور ایتالیا ارسال گردید این موفقیت بزرگی برای هر تولید کننده ایرانی است که بتواند به تولیدکنندگان و فروشندگان مطرح ایتالیایی، محصولات تولیدی خود را عرضه نماید. در راستای پیشرفت ایران، شرکت اسپیکو قادر است تجربیات مفید خود را در اختیار کلیه تولید کنندگان این صنعت قرار دهد، کافی است از طریق ایمیل service@spico.ir و r&d@spico.ir  تماس بگیرید و حتما با شما همکاری خواهد شد.
اتحادیه صنف فروشندگان ماشین آلات کشاورزی، صنعتی، ساختمانی و لوازم یدکی مربوط از طریق جمعیت هلال احمر اقدام به ارسال بیش از ۴۵ پمپ تخصصی لجن کشی اسپیکو به مناطق سیل‎زده کرد.
در راستای اجرای پروتکل غربالگری برای کنترل ویروس کرونا شرکت اسپیکو مبادرت به آزمایش تست کرونا از کلیه کارکنان شرکت خود نموده است
بازدید تعدادی از نمایندگان و متخصصین صنعت پمپ از تعدادی از کارخانه جات داب DAB در ایتالیا
هجدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات،آبزیان،ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ،همزمان با روز ملی صادرات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز گردید. با حضور شرکت اسپیکو در غرفه اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی تکسیر و پرورش ماهیان سرد آبی این نمایشگاه تا ۲ آبان از ۹ صبح الی ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان است.
پیمایش به بالا